Väike mini ämblik kraana väike seisukoht

Mini kraana kõigile oma tõstukiga väikestes kohtades

Hoeflon minikraanad Eesti

Raskuste ohutuks tõstmiseks ja paigaldamiseks väikesel pinnal

 

Kas teil on mõne projektiga seoses tõstmis- või paigaldusprobleeme?

Pole ruumi kraana jaoks? Vaja materjalid kõrgemale korrusele tõsta? Äkki rendiksite hoopis minikraana? Hoefloni minikraanad on just see, mida otsinud olete! Need kompaktsed kraanad on tõeliselt suurepärased abilised raskete materjalide, klaasi, paneelide ja terase tõstmisel ning paigaldamisel.

 

Väike ruum või piiratud juurdepääs?

Piiratud ruum ja minimaalne juurdepääs objektile olidki Hoefloni minikraanade kujundamisel lähtepunktiks. Tulemuseks on optimaalne tootesari, mis koosneb minikraanadest, ämblik-tugijalgadega tõstukitest, roomikkraanadest ja klaasitõstukist. Hoeflon pakub kliendispetsiifilist lahendust igale ehitus- ja tööstusprojektile, mille raames raskeid esemeid tõsta või paigaldada tuleb. Kõik minikraanad on välja arendatud ettevõttesiseselt ja toodetud Hollandis.

Miks peaksite valima just Hoefloni minikraanad?

Multifunktsionaalne

Minikraanade kompaktne suurus ja suur tõstevõime teevad need paljudeks ülesanneteks sobivaks. Minikraanaga saab raskeid materjale tõsta või paigaldada kiirelt, paindlikult ja väga täpselt. Spetsiaalne klaasitõstuk koos minikraanaga on ergonoomiline lahendus suurte klaaspaneelide paigaldamisel.

 

Levinud

Väikese kaalu tõttu on minikraanasid lihtne transportida, sest peaaegu iga mudel mahub 3500 kg kandevõimega haagisele. Kompaktsed minikraanad mahuvad sisse igast uksest või isegi liftikabiini ja kaubalifti. Seega saab neid kasutada igal korrusel või isegi hoone katusel.

Opereeritava

Minikraanad saavad kiirelt töövalmiks: kõige kiirema mudeli saab pikendada 20 meetri kõrguseks ja tõstevalmiks 3 minutiga.

 

Lihtne operatsioon

Lihtne kasutada. Minikraanad on täielikult raadio teel juhitavad – nii sõitmine kui ka tugijalgade seadistamine.

 

Hea lihtne

Lihtsasti loetava ekraaniga kaugjuhtimispuldi abil on minikraanat eriti lihtne kasutada ning kasutaja saab täielikult ohutule tõstmisele keskenduda.

Minikraanad oleme uhked

Hoeflon C1

Hoeflon C4

Hoeflon C6

Hoeflon C10

Hoeflon C30e

 

tooted

Valmis kolisema?

Küsi brošüüri või küsida oma küsimustele.