Невеликий міні-кран в невеликому положенні

Міні-кран для всіх підйомних робіт у важкодоступних місцях

Міні-крани Hoeflon Україна

Надійне рішення для підіймання та встановлення важких матеріалів у малому просторі Виникла проблема з підійманням та встановленням важких матеріалів під час виконання робіт? Немає місця для крана? Але матеріали треба підняти на інший поверх? Або просто найняти міні-кран? Міні-крани Hoeflon – це те рішення, яке ви так довго шукали! Компактні за розмірами крани являють собою справжню силу на будівельному майданчику при виконанні робіт з підіймання та встановлення важких матеріалів, скла, панелей або сталевих елементів. Мало місця чи обмежений доступ? Мінімальний простір та обмежений доступ на будівельному майданчику стали рушійною силою для створення міні-кранів Hoeflon. Результатом кропіткої роботи став виключний модельний ряд, до якого входять компактні крани, крани-павуки, крани на гусеничному ході та підіймач скла. Компанія Hoeflon також пропонує клієнтам специфічні рішення для складних робіт на будівництві та в інших галузях, де вкрай важливе підіймання та встановлення важких матеріалів. Усі міні-крани розробляються та виготовляються на власних потужностях у Нідерландах.

Чому варто обрати саме міні-крани Hoeflon?

Багатофункціональний

Компактний розмір та надзвичайна вантажність міні-кранів дозволяють використовувати їх для виконання різноманітних завдань. Універсальні міні-крани допоможуть швидко підняти та украй точно встановити важкі матеріали. Спеціальний підіймач скла разом з міні-краном становлять дуже ергономічне рішення для встановлення великих скляних панелей.

 

Використовується в будь-якому місці

Невелика вага дозволяє без зайвих труднощів транспортувати міні-крани, тому що майже кожна модель уміщується до трейлера вантажопідйомністю 3 500 кг. Компактні крани пройдуть у будь-який дверний отвір, та навіть стануть у вантажному чи пасажирському ліфті. Тому вони можуть використовуватися на будь-якому поверсі або навіть на даху будівлі.

діючий

De minihijskranen zijn snel operationeel, het snelste model staat binnen 3 minuten op 20 meter hoog hijsklaar.

 

простота в експлуатації

De compacte kranen worden volledig radiografisch bediend, ook tijdens het rijden en stempelen.

 

Велика легкість

U heeft een groot gebruikersgemak door de afstandsbediening met een duidelijk leesbaar display waardoor de gebruiker zich volledig op het veilig hijsen van materialen kan richten.  

Міні-крани, якими ми пишаємося

Hoeflon C1

Hoeflon C4

Hoeflon C6

Hoeflon C10

Hoeflon C30e

 

продукти

Чи готові до бою?

Запросити брошуру або задати питання.