Açık ve kapalı için tasarlanmış küçük mini vinç!

Küçük vagonlarda tüm vinçleriniz için bir mini vinç

 

Hoeflon mini vinçleri Türkiye
Ağır malzemeleri dar alanda güvenli bir biçimde kaldırıp kurmanızı sağlar

 

Projenizde kaldırma veya kurulum problemi mi yaşıyorsunuz?

Vinç için yeriniz yok mu? Malzemeleri üst kata mı kaldırmanız gerekiyor? Mini vinç tutmak mı istiyorsunuz? O halde Hoeflon mini vinçleri tam size göre! Bu kompakt vinçler, ağır malzemeleri, camı, panelleri ve çeliği kaldırma ve kurma konusunda son derece başarılı.

 

Alanınız mı dar veya sınırlı erişime mi sahipsiniz?

Hoeflon mini vinçleri tasarlanırken öncelikle proje yerindeki dar alan ve asgari erişim etkenleri göz önünde bulunduruldu. Bunun sonucunda kompakt vinçler, örümcek vinçler, paletli vinçler ve cam asansörden oluşan en uygun şekilde seçilmiş ürün çeşitleri ortaya çıktı. Hoeflon, ağır nesnelerin kaldırılıp kurulmasını gerektiren tüm inşa ve endüstri projelerinde müşteriye özel çözümler sunuyor. Tüm mini vinçler şirket tarafından geliştiriliyor ve Hollanda'da üretiliyor.

Neden Hoeflon mini paletli vinçlerini seçmelisiniz?

Çok işlevli

Mini vinçler kompakt boyutları ve yükseğe kaldırma kapasiteleri sayesinde birçok işe uygundur. Bu mini vinçler, ağır malzemeleri hızlı, esnek ve hatasız bir biçimde kaldırıp kurmanızı sağlar. Özel cam asansör ve mini vinç, geniş cam panelleri kurma konusunda ergonomik bir çözüm sunar.

 

Her yerde kullanılır

Düşük net ağırlık sayesinde kompakt vinçlerin taşınması kolaydır; neredeyse tüm modeller 3.500 kg kapasiteli bir römorka sığar. Kompakt vinçler tüm kapılardan geçebilir, ayrıca insan ve yük asansörlerine sığabilir. Bu sayede herhangi bir katta ve hatta binanın çatısında bile kullanılabilir.

Operasyonel

Mini vinçler kısa sürede kullanıma hazır hale gelir: En hızlı model 20 metre yükseğe erişebilir ve 3 dakika içerisinde kaldırmaya hazır olur.

 

Kullanımı kolay

Çalıştırması kolaydır. Kompakt vinçler, çalıştırma ve dirsekleri kurma işlemleri dahil tamamen telsizle kumanda edilir.

 

Büyük kolaylık

Kolay okunur bir ekrana sahip uzaktan kontrol sayesinde mini vinci kullanmak oldukça kolaydır ve bu sayede kullanıcı yalnızca malzemeleri güvenle kaldırmaya odaklanabilir.

.  

Kısa Vinçler biz gururluyuz

Hoeflon C1

Hoeflon C4

Hoeflon C6

Hoeflon C10

Hoeflon C30e

 

ürünler

Kavgaya hazır mısınız?

Broşür isteyin ya da soru sormak.