Mała mini dźwig w małym pozycji

Mini dźwig dla całego podnośnika w małych pomieszczeniach

Mini-dźwigi Hoeflon Polska
Rozwiązanie na potrzeby bezpiecznego podnoszenia i manewrowania ciężkimi ładunkami w niewielkich przestrzeniach

 

Problem z podnoszeniem lub manewrowaniem ładunkami?

Brak miejsca na dźwig? Konieczność wyniesienia ładunku na wyższe piętro? A może lepiej wybrać mini-zuraw? Mini-dźwigi Hoeflon to rozwiązanie, którego potrzebujesz! Nasze niewielkie dźwigi to wielofunkcyjne urządzenia do zastosowania w podnoszeniu, manewrowaniu ciężkimi ładunkami, szklanymi taflami, panelami i elementami stalowymi.

 

Niewielka przestrzeń lub ograniczony dostęp?

Niewielka przestrzeń i ograniczony dostęp w miejscu podnoszenia były podstawowymi założeniami w procesie projektowania mini-dźwigów Hoeflon. Wynikiem prac projektowych jest optymalnie dobrana gama produktów, na którą składają się dźwigi kompaktowe, żurawie, dźwigi gąsienicowe i podnośniki do tafli szkła. Hoeflon dostarcza rozwiązania skrojone dokładnie na potrzeby klientów do zastosowania w kompleksowych projektach budowlanych i w przemyśle do podnoszenia lub manewrowania ciężkimi ładunkami. Wszystkie mini-dźwigi są rozwijane wyłącznie w naszej firmie i wytwarzane w Holandii.

Dlaczego mini-dźwigi Hoeflon to dobry wybór?

Wielofunkcyjny

Niewielkie rozmiary i znaczny udźwig sprawiają, że mini-dźwigi są odpowiednie do wielu zadań. Nasze mini-dźwigi umożliwiają podnoszenie lub manewrowanie ciężkimi ładunkami szybko, elastycznie i z nadzwyczajną precyzją. Specjalny podnośnik do tafli szkła w połączeniu z mini-dźwigiem to ergonomiczne rozwiązanie dla problemów z montażem dużych paneli szklanych.

 

Stosowany wszędzie

-          Mała masa własna sprawia, że mini-dźwigi są proste w transporcie — praktycznie każdy model może być przewożony na pojeździe o ładowności 3500 kg. Kompaktowe mini-dźwigi są w stanie przejechać przez każde drzwi, a nawet mogą być transportowane windami osobowymi lub towarowymi. Dlatego mogą być eksploatowane na każdym piętrze, a także na dachach budynków.

Operacyjny

Mini-dźwigi wymagają krótkiego czasu przygotowania do eksploatacji: wysięgnik najszybszego modelu może zostać rozłożony na wysokość 20 metrów, a urządzenie jest gotowe do podnoszenia w 3 minuty.

 

Łatwy w użyciu

Łatwość obsługi. Mini-dźwigi są w pełni zdalnie sterowane — także w zakresie ich prowadzenia i przygotowania wysięgników.

 

Wielką łatwością

Wyposażenie do zdalnego sterowania z łatwym do odczytania wyświetlaczem sprawia, że mini-dźwig jest nadzwyczajnie prosty w eksploatacji i pozwala operatorowi na całkowite skupienie się na bezpiecznym podnoszeniu ładunków.

Mini Dźwigi jesteśmy dumni

Hoeflon C1

Hoeflon C4

Hoeflon C6

Hoeflon C10

Hoeflon C30e

 

produkty

Ready to rumble?

Poproś o broszurę lub zadawać pytania.