Mini celtnis paredzētas iekštelpu un āra!

Hoeflon Mini Celtņi Latvija | Mazs Celtnis Latvija | Mini Kāpurķēžu Celtnis Latvija | Hoeflon Mini Celtņis Latvija

 

“Hoeflon” mini celtņi Latvija
Risinājums smagu materiālu celšanai un uzstādīšanai ierobežotas vietas apstākļos

 

Vai projektā rodas ar celšanu vai uzstādīšanu saistīti sarežģījumi?

Trūkst vietas darbam ar celtni? Nepieciešams celt materiālus uz augstāku stāvu? Vai arī vēlaties izmantot mini celtni? “Hoeflon” mini celtņi ir tieši tas, ko meklējāt! Šie kompaktie celtņi ir jaudīgi palīgi projektos, kuros nepieciešams celt un uzstādīt smagus materiālus, stiklu, paneļus un tērauda konstrukcijas.

 

Lerobežota vieta vai piekļuve?

“Hoeflon” mini celtņu izstrādes pamatā bija ierobežotā vieta un piekļuves iespējas darbu veikšanas vietā. Tā rezultātā tika izveidots īpaši atlasītu izstrādājumu klāsts, kas ietver kompaktos celtņus, pastatņu celtņus, kāpurķēžu celtņus un stikla celtņus. “Hoeflon” piedāvā klientiem individuāli pielāgotus risinājumus atbilstoši jebkādas sarežģītības projektiem būvniecībā un rūpniecībā, kur nepieciešams celt vai uzstādīt smagus priekšmetus. Visus celtņus ir izstrādājuši uzņēmuma speciālisti, un tie ir izgatavoti Nīderlandē.

Kāpēc izvēlēties “Hoeflon” mini celtņus?

Daudzfunkciju

Pateicoties kompaktajam izmēram un lielajai celtspējai, mini celtņi ir piemēroti dažādiem darbiem. Mini celtņi ļauj ātri, ērti un ļoti precīzi pacelt un uzstādīt smagus materiālus. Īpašs stikla celtnis apvienojumā ar mini celtni nodrošina ergonomisku risinājumu lielu stikla paneļu uzstādīšanai.

 

Lietotas jebkur

Nelielais tīrsvars atvieglo kompakto celtņu transportēšanu, jo praktiski ikviens modelis ietilpst piekabē ar 3 500 kg kravnesību. Kompaktos mini celtņus var pārvietot caur jebkurām durvīm un pat pasažieru vai kravas liftā. Līdz ar to šos celtņus var izmantot jebkurā stāvā, pat uz ēkas jumta.

Darbības

Mini celtņus iespējams ātri sagatavot darbam: ātrāko modeli var pagarināt 20 metru augstumā, un 3 minūšu laikā tas ir gatavs celšanas darbiem.

 

Viegli izmantot

Tie ir viegli vadāmi. Kompakto celtņu darbība (tostarp izliču uzstādīšana un braukšana) ir pilnībā radiovadāma.

 

Lielu vieglumu

Ar attālo vadību un ērti nolasāmu displeju mini celtņu lietošana ir ļoti vienkārša, un tas ļauj lietotājam pilnībā koncentrēties uz materiālu drošu celšanu.

Mini Cranes mēs lepojamies

Hoeflon C1

Hoeflon C4

Hoeflon C6

Hoeflon C10

Hoeflon C30e

 

produkti

Gatava dārdoņa?

Pieprasīt brošūru vai uzdot savus jautājumus.