Mažas mini kranas mažame padėties

Mini kranas visa savo vėliavos mažose erdvėse

 

„Hoeflon“ mini kranai Lietuva
Sprendimas saugiam sunkių medžiagų kėlimui ir montavimui mažose erdvėse

 

Ar projekte susidūrėte su kėlimo arba montavimo problema?

Nėra vietos kranui? Reikia kelti medžiagas į viršutinius aukštus? Galbūt jums reikėtų išsinuomoti mini kraną? „Hoeflon“ mini kranai – būtent tai, ko jums reikia! Šie kompaktiški kranai – galingi pagalbininkai, kai reikia kelti ir montuoti sunkias medžiagas, stiklą, plokštes ir plieną.

 

Maža erdvė, ribotas prieinamumas?

Maža erdvė ir ribotas prieinamumas - ne kliūtis „Hoeflon“ mini kranams. Būtent tokioms darbo sąlygoms jie ir buvo sukurti. Optimaliai suformuotoje gaminių grupėje – kompaktiški kranai, vikšriniai kranai, „spider" tipo kranai, stiklo keltuvai. „Hoeflon“ gali pasiūlyti individualų sprendimą bet kokio sudėtingumo projektui, kurį įgyvendinant reikia kelti ir montuoti sunkius objektus. Visi mini kranai sukurti ir pagaminti Olandijoje.

Kodėl verta rinktis „Hoeflon“ mini kranus?

Daugiafunkcinis

Kompaktiškas, tačiau aukštai keliantis mini kranas gali atlikti daug darbų.  Mini kranas greitai, labai tiksliai ir pagal jūsų poreikius kelia į pageidaujamą vietą sunkias medžiagas. Specialūs stiklo keltuvai kartu su mini kranais – tai ergonomiškas sprendimas didelių stiklo plokščių montavimui.

 

Naudojamas bet kur

Dėl nedidelio svorio kompaktiškus kranus lengva transportuoti, nes beveik visi modeliai tinka priekaboms, skirtoms gabenti 3500 kg krovinį. Kompaktiški mini kranai tilps per bet kokias duris, net į keleivinį ar krovininį liftą. Taigi, juos galima naudoti bet kuriame pastato aukšte, net ant stogo.

Veiklos

Mini kranai greitai paruošiami darbui – greičiausias modelis gali pasiekti 20 metrų aukštį, o darbui paruošiamas vos per tris minutes. 

 

Paprasta naudoti

Lengva naudoti. Kompaktiški kranai yra visiškai kontroliuojami radijo bangomis, taip pat jų judėjimas ir spyrių išdėstymas. 

 

Labai lengvai

Nuotolinio valdymo pultu su patogiu monitoriumi ypač lengva valdyti kraną, todėl operatorius visą dėmesį gali skirti saugiam kėlimo darbui.

 

Mini kranai mes didžiuojamės

Hoeflon C1

Hoeflon C4

Hoeflon C6

Hoeflon C10

Hoeflon C30e

 

Visi produktai

Pasiruošę bilda?

Užsisakyti brošiūrą arba paprašyti jūsų klausimus.