מיני עגורן קטן בעמדה קטנה

מיני מנוף עבור כל להניף שלך בחללים קטנים

 

המיני-מנופים של Hoeflon‏  ישראל
הפתרון הבטוח להרמה ולהתקנה של חומרים כבדים בתוך חללים קטנים

 

האם נתקלתם בבעיית הרמה או התקנה באחד הפרויקטים שלכם?

אין לכם מקום למנוף? צריכים להרים חומרים לקומה גבוהה? או שהייתם מעדיפים לשכור מיני-מנוף? אין ספק שהמיני-מנופים של Hoeflon הם הפתרון שאתם מחפשים! למנופים הקומפקטיים האלה יש יכולות עוצמתיות עבור הפרויקטים שלכם, ותוכלו להשתמש בהם להרמה ולהתקנה של חומרים כבדים, זכוכית, פנלים ופלדה.

 

חלל קטן או גישה מוגבלת?

חללים צפופים ואפשרויות גישה מצומצמות באתר הפרויקט היו עבורנו נקודות הפתיחה בתהליך תכנון המיני-מנופים של Hoeflon. והתוצאה היא ליין מוצרים שנבחר בקפידה והכולל מנופים קומפקטיים, מנופי עכביש, מנופים זחליליים ומתקני הרמה לזכוכית. Hoeflon מציעה פתרון מותאם-לקוח לכל פרויקט מורכב בתחום הבנייה והתעשייה שבו יש צורך להרים או להתקין עצמים כבדים. את כל המיני-מנופים שלנו אנו מפתחים אצלנו במפעל ומייצרים אותם כאן, בהולנד.

מדוע כדאי לכם לבחור במיני-מנופים של Hoeflon?

רב תכליתי

הגודל הקומפקטי ויכולות ההרמה הגבוהות הם שהופכים את המנופים לכה מתאימים למגוון משימות הרמה. המיני-מנופים האלה יאפשרו לכם להרים או להתקין חומרים כבדים במהירות, בגמישות ובדיוק מרבי. מתקן הרמה מיוחד לזכוכית, בשילוב עם מיני-מנוף, מהווה פתרון ארגונומי להתקנת פנלים גדולים מזכוכית.

 

מתפשט

המשקל נטו הנמוך של המנופים הקומפקטיים האלה מקל על הובלתם, שכן כל אחד מהדגמים שלנו מותאם להובלה על טריילר עם יכולת נשיאה של 3,500 ק"ג. המיני-מנופים הקומפקטיים יכולים להיכנס דרך כל דלת ואפילו מתאימים להובלה במעלית נוסעים או מטען. הודות לכך ניתן להשתמש בהם בכל קומה וגם על גג הבניין.

נָתִיחַ

ניתן להעביר את המיני-מנופים למצב פעולה במהירות: את הדגם המהיר ביותר ניתן לפתוח לגובה 20 מטר כשהוא מוכן להרמה תוך 3 דקות.

 

הפעלה קלה

קל להפעלה. המנופים הקומפקטיים נשלטים באופן מלא באמצעות גלי רדיו; זה כולל גם את הנסיעה ואת פריסת זרועות התמיכה.

 

בקלות רבה

השלט-רחוק בעל הצג הנוח-לקריאה הופך את הפעלת המיני-מנוף לקלה במיוחד ומאפשר למפעיל להתמקד באופן בלעדי בהרמה בטוחה של חומרים.

מיני מנופים אנו גאים

Hoeflon C1

Hoeflon C4

Hoeflon C6

Hoeflon C10

Hoeflon C30e

 

מוצרים

מוכן לטרטר?

בקש חוברת או לשאול שאלות שלך.