Malý mini jeřáb v malém pozici

Minijeřáb

 

Minijeřáb Hoeflon Česká republika
Řešení pro bezpečné zdvihání a instalaci těžkých břemen na malém prostoru

 

Máte problém se zdviháním či instalací?

Nemáte dostatek místa pro jeřáb? Potřebujete zdvihnout břemeno do vyššího poschodí? Nebo byste si raději pronajmuli minijeřáb? Minijeřáby Hoeflon jsou přesně tím řešením, které hledáte! Pokud jde o zdvihání a instalaci těžkých břemen, skla, panelů a oceli, jsou tyto kompaktní jeřáby skutečnými tahouny.

 

Nedostatek místa nebo omezený přístup?

Navrhování Minijeřáb Hoeflon odstartoval nedostatek prostoru a omezený přístup na projektové lokalitě. Výsledkem je optimálně vybraná produktová řada, která zahrnuje kompaktní jeřáby, pavoučí jeřáby, pásové jeřáby a zvedáky skla. Hoeflon nabízí řešení přizpůsobené potřebám zákazníka pro jakkoli složitý projekt v oblasti stavitelství a průmyslu, kde je třeba zdvihat nebo instalovat těžké objekty. Všechny minijeřáby byly vyvinuty lokálně a vyrobeny v Nizozemsku.

Proč byste měli zvolit minijeřáb Hoeflon?

Multifunkční

Kompaktní velikost a vysoká nosnost minijeřábů z nich činí vhodné pomocníky pro nejrůznější úlohy. Tyto minijeřáby umožňují zdvihat a instalovat těžká břemena rychle, flexibilně a mimořádně přesně. Speciální zvedák skla v kombinaci s minijeřábem poskytuje ergonomické řešení pro instalaci velkých skleněných desek.

 

Použitelný kdekoli

Díky nízké čisté hmotnosti lze kompaktní jeřáby snadno přepravovat, jelikož se prakticky každý model vejde na přívěs s kapacitou 3 500 kg. Kompaktní minijeřáby projdou jakýmikoli dveřmi a vejdou se dokonce i do nákladního či osobního výtahu. Proto je lze používat v jakémkoli podlaží či na střeše budov.

Funkční

Minijeřáb pracují velmi rychle – nejrychlejší model lze prodloužit do 20metrové výšky a může být připraven ke zdvihání během pouhých 3 minut.

 

Snadné použití

Snadno se ovládají. Kompaktní jeřáby jsou plně ovladatelné vysílačkou, včetně řízení a nastavení opěr.

 

Velkou lehkostí

Díky dálkovému ovládání s přehledným a dobře čitelným displejem jsou minijeřáby mimořádně snadno ovladatelné a umožňují uživateli se zaměřit výhradně na bezpečné zdvihání břemen.

 

Mini jeřáby, které jsme hrdí

Hoeflon C1

Hoeflon C4

Hoeflon C6

Hoeflon C10

Hoeflon C30e

 

produkty

Připraveno k rachot?

Požádat o brožuru nebo vašich dotazů.